SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 97 ari toke/truall ne shitje ne Magj Prishtine-Mitrovice !DELTA
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
ID e produktit :
196154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 97 ari toke/truall ne shitje ne Magjistralen Prishtine-Mitrovice kilometri i trete
Lokacioni i favorshem dhe i pershtatshem per lloj veprimtarie si dhe per shfrytezim te ndertimit te larte, posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme ndodhet buze rruges, çmimi 15 000€ ari
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »