SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
196157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 64m2 me qira ne "Kalabri" ne kompleksin EXDC
Banesa ndodhet ne katin e dyte me ashensor me chip, posedon nje dhome gjumi, nje dhome ndeje, kuzhine me tryezari, ballkon, banjo dhe bodrum ne rast te kerkeses edhe garazhda me cmim te vecante
E pershtatshme per cift ose familjare, menyra e pageses me nje qira avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »