SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ipet me qera.
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Benesa ipet me qera ne lagjen bregu I Diellit afer Furres Qerimi 1 dhe ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon kuzhin ballkon dhe Wc.Gjithashtu gjindet ne katin e 1 dhe ska nevoj per pagesa shtes si lifti,pagesa e shkalleve etje.Per me shume info +38649118885( dhe Viber i njejti.)
Vlen te ceket se banesa eshte e sapo rinovuar.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »