SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ipet me qera
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '18
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
196176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ipet me qera dhe gjindet ne lagjen Bregu i Diellit.Lokali ka rreth 160 m2 dhe eshte i pershatshem per gjdo lloj veprimtarie te biznesit.LOkali ka dhe 3 hymje te ndryshme qe jan mjfate te pershatshme.Per me shum info +38649118885(dhe Viber i njejti)
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »