SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 19ari toke/truall ne shitje ne Matiqan !DELTA
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
1900 m²
ID e produktit :
196177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 19ari toke/truall ne shitje ne Matiqan afer xhamise.
Toka ndodhet ne nje pozite shum te pershtatshme ne nje zone te qetë te qytetit te Prishtines, kyqet ne dy rruge te asfaltuara dhe posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme po ashtu vlene te ceket se eshte e pershtatshme per ndertim te larte.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »