SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 7.12ari toke/truall ne shitje ne Qender !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
712 m²
ID e produktit :
196178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 7.12ari toke/truall ne shitje ne Qender te Prishtines tek ambasada e Zvicrres.
Toka ka nje pozite shume te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme per arsye se shtrihet ne nje zone mjafte te frekuentuar dhe posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme.
Toka posedon dokumentacion te rregullt dhe mund te perkthehet menjeherë.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »