SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 141 ari toke/truall ne shitje ne Magj. Prishtine-Mitrovice !DELTA
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
14100 m²
ID e produktit :
196179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 141 ari toke/truall ne shitje ne kilometrin e I-re ne Magj. Prishtine-Mitrovice dhe ka shtrirje ne rrugen kryesore 51m.
Toka është e përshtatshme për të gjitha veprimtarit biznesore, afariste dhe ndërtim të lartë afarist-banesorë. E urbanizuar, dokumentacion të rregullt, përkthim i mundshëm menjëherë. Toka është e përshtatshme edhe për hapjen e pompave të benzinës me infrastrukturë përcjellëse.
Çmimi: 20.000€ per ari.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »