SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banese me qera
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
196182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Fushe Kosove, te Fanari. Banesa ka kete renditje; kuzhine me dhome gjumi, shpajz, terase. Eshte e mobiluar dhe ndertim i ri.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxx
Prishtinë
044248960
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »