SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Shtepia 350m2 me qira te Xhamia e Llapit !DELTA
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
196183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Shtepia 350m2 me qira te Xhamia e Llapit.
Shtepia ka pamje kah rruga kryesore perball lagjjes Tophane ne nje zone shume te favorshme per ushtrimin e shume veprimtarive afariste (Zyre).
Shtepia posedon 3 kate pa perfshire lokalin ne perdhes si dhe:
-8 Dhoma (hapsira punuese)
-11 Banjo
-Teras shume te madhe
-Ngrohjen qendrore me Naft dhe me klim.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »