SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET ZYRA 28m2 NE QENDER TE PRISHTINES PRANE HOTEL DIAMOND
Çmimi :
€112,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '18
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
196184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra eshte e ngritur vetem 5 shkalle nga niveli i perdheses.
Gjendet ne ndertese te vjeter te shtetit
Siperfaqe neto 28m2
Ka punue kohe te gjate si zyre avokati
Eshte e renovuar ne teresi
I ka dy hapsira, banjo dhe ballkon
Eshte ne zone te qete dhe fare ne qender te qytetit prane hotelit Dimaond
Mund te perdoret per çfaredo zyre e cila merret me sherbime si psh per avokati, per patundshmeri, per sigurime, per projektim, per tregtim etj

Çmimi eshte 4000 euro per m2
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »