SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dragodan kati i II ( po ashtu oferta vlen edhe per afat të shkurt Kohor)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
196197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dragodan kati i II ( po ashtu oferta vlen edhe per afat të shkurt Kohor)
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Dy Banjo
*Ballkon
Cmimi me marrveshje
Code 10168
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »