SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
196205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia me 2 ari troll cmimi i arsyeshem me mundesi diskutimi Shtepia eshte e re e sapo ndertuar dhe ka pamje panoramike te qytetit te prizrenit Shtepia eshte e kompletuar me sistemet e kanalizimit rrymes ujit dhe te ngrohjes qendrore kati i dyte eshte i gatshem per banim dimensionet e shtepis Jane 11:10 meter per te gjithe ju qe jeni te interesuar ju lutemi na kontaktoni ne numrat e tel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genti
Prizren
049218210
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »