SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera në lagjen Ulpiana afer Shtëpis së shëndetit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
196213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesam e qera e cila ndodhet në lagjen Ulpian afër Shtëpis së Shëndetit, banesa renditet në katin e tretë të banimit dhe është komplet e mobiluar.
Po ashtu është e inkuadruar me nxemje të qytetit.
Banesa vlen vetëm për familjar. Banesa ka këtë renditje
*Sallon ndaras nga kuzhina,
*Dy dhoma gjumit,
*Banjo,
*Koridor,
*Dy ballkona.
Cmimi 300€
Code 10172
Për info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »