SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne shitje Restauranti - Salla (me truall)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
ID e produktit :
196221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Restauranti Salla me truall ne Gurez(Gerlic) rruga transit Gurez Ferizaj me hyrje edhe ne magjistrale.
Restauranti posedon 2X220m2 dhe me inventar te kompletuar, Salla per dasma dhe ahengje te ndryshme me 200m2 gjitjashtu me inventar.
trualli perafersisht ka afer 1 hektar.
per me shume informata lajmerohuni ne Tel , Viber

Restaurant çamëria
Informata rreth publikuesit
ASH
Ferizaj
044 791 490
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »