SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj objekt me qira 320m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
Madhësia :
320 m²
ID e produktit :
196246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti permban 200m2 sallen brenda me inventar te restoranit dhe 120m2 tarasë.
Objekti shfrytezohet si restoran por eshte i pershtatshem edhe per shume pune afariste te tjera si LABORATOR,ORDINANCE, ZYRE. Posedon parking shume te madhe para objektit.
Gjendet ne mes ty terminaleve doganore INTEREUROPA dhe DEVOLLI.
Per me shume detaje na kontaktoni dhe vizitoni.
Nr.tel; 044/29 72 28
Viber; +377 44 29 72 28
Informata rreth publikuesit
Fidan
Prishtinë
Amortizerat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »