SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Penthouse Triplex në Lagjen Dardania
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Penthouse gjindet në Lagjen Dardania të kryeqytetit,më saktësisht afër Postes kryesore .Penthouse është i mobiluar në tërësi,dhe është i renovuar i tëri.Gjindet në katin e 7-të dhe ka një siperfaqe prej 100m2.Objekti banesor po ashtu posedon ashensorin dhe ngrohjen qendrore nga kryeqyteti (Termokosi),kurse vetë Penthouse posedon Kondicionerin,dhe posedon të gjitha paisjet më të mira që gjinden siq janë Bosch,Ariston etj.Dritaret po ashtu janë të pajisura me roleta elektronike me telekomandë.Penthouse posedon një terracë me një siperfaqe prej 50m2.Ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite të gjerë
Kuzhina me Tryezari
Tri Dhoma Gjumi
Dy Banjo
Një terracë të gjerë që mundëson një pamjë magjepëse prej 360 shkallë

Çmimi : 550 € (I Diskutueshëm) Shpenzimet Komunale Nuk Janë të përfshiera!
Vërejtje: Banesa ipet vetëm për një periudhë afatgjatë kohore!

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »