SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projekti Kodrina \
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
196248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 ari truall te perfshire ne kompleksin banesor Kodrina te kompanise ndertimore 'Tregtia' dhe Komunes se Prishtines.
Metrat katrore banesore qe do ndahen per kete parcele jane 336.
Informata rreth publikuesit
Anita
Prishtinë
044 669 851
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »