SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Bardh te Madh - Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
170 m²
Viti i ndërtimit :
1995
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
196249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka dy kate dhe ka 4 dhoma gjumi, salloni me kuzhine, banjo dhe nje shpajz.

Posedon 23 ari truall, garazhen dhe shtepine ndihmese me dy dhoma. Bunari dhe hidrofori jane te instaluar.

Shtepia eshte ne gjendje shume te mire.

Cmimi sipas marreveshjes.
Per informata telefononi ne 049 445995
email: muhamet.jashanica@gmail.com
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »