SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Lukzore ne Pejton te Prime Group
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
196250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne Pejton ne kompleksin Prime Group, siperfaqja 92m2 kati 8, e mobiluar ne menyre moderne dhe lukzore, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, depo, ngrohje me termokos, ashensore me funksionalitet 24h, çmimi 800 € 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
045799979
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »