SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre/Ordinance për QIRA përballë Spitalit në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
196261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë zyre për Qira afër QKUK-së, Spitalit në Prishtinë.

Banesa/Zyra ka sipërfaqe prej ~90 m2 dhe është në katin e I-rë.

web.facebook.com/145766335596328/posts/905721372934150/ 

E përshtatshme për Ordinancë Private sepse është përballë hyrjes së Spitalit/QKUK-së.

Banesa/Zyra mund të zgjërohet në hapësirë deri në 180m2.

per me shume info, kontaktoni ne tel. +383 (0)44 100 464#kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #zyre #banesa #office #qkuk #spitali #hospital #ordinance #clinique #entrance #hospitals #ordinances
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »