SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 120m² për qira në Qendër (Te 4 llullat)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
120m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo • Terasë

Banesa është e tipit Penthouse dhe ndodhet në një objekt banesorë në rrugën Shaban Polluzha, është ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Posedon 120m² hapësirë, 70m² janë banim dhe 50m² terasë

Është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 70m² është e ndarë në dhomë dite, kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi te mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe 50m² terasë rreth banesës. 

Afërsia me qendrën e qytetit dhe parkun e bënë këtë lokacion shumë të preferuar.

Lokacioni: goo.gl/maps/s2hxQNTnZbk 

Çmimi: 300€ (i negociueshëm)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #penthouse #qender #4llullat #parkuqytetit
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »