SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B524
Çmimi :
€53,550.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
196268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Kalabri ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 63m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »