SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B523
Çmimi :
€78,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
196269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Kalabri ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 92m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc, dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 850euro per m2.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »