SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne rrugen B 300 euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen MATi1, rruga B afer Lin Projectit. Banesa gjendet ne katin e 5-te, e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Posedon
»2 dhoma gjumi
»sallon me kuzhine
»banjo
»koridor
»2 terasa
Cmimi 300euro

Agjensioni "HomeLink"
045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »