SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qira DQ089
Çmimi :
€4,750.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
950 m²
ID e produktit :
196284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjendet ne rrugen Gustav Mayer. Objekti ka siperfaqe prej 120m2 perdhese, 150m2 podrum, dhe pese kate nga 136m2, dmth ne total ka 950m2. Objekti leshohet me qira me cmim prej 5euro per m2.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »