SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA-PRIZREN
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
196286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPIA ESHTE E GATSHME PER BANIM,E MOBILUAR EXTRA,ME NXEMJE QENDRORE ME PELET,SHTEPIA ESHTE E IZOLUAR,SHTEPIA KA PODRUMIN,KU PERFSHINE NJE SALLON TE MADHE,KUZHINEN ,BANJON DHE PJESA E KALDAJES,
KATI PARE KA : SALLONIN (DHOMA DITORE) KUZHINEN,BANJON ,PARADHOMEN.
KATI DYTE KA TRE DHOMA GJUMI ME PERMASA TE MEDHA,SECILA DHOME KA TERASEN,BANJON ME HAPSIRE TE MADHE.
NENKULMI KA HAPSIREN QE MUNDE TE PERDORET PER FJETJE OSE RELAKSIM FAMILJARE.
OBORRI ESHTE I PUNUAR ME KUBZA DHE DHE PJESA E GJELBERUAR.GARAZHA KA HYRJE TE VEQANTE NGA RRUGA
KA PUSIN ME UJE CILESORE,KA UJIN E UJITJES PER OBORR,KA UJIN E SISTEMIT TE QYTETIT.
AUTOBUSI LOKAL ESHTE QDO 15 MIN, PER QENDER TE QYTETIT.
SHTEPIA ESHTE NE LAGJEN E RE ,200M PERBALLE MOTEL KORABIT,NGA TRANZITI I VJETER,QASJA BEHET DHE NGA RRUGA E ARBANES,QASJA E LEHTE BEHET DHE NGA TRANZITI I RI. SHTEPIA ESHTE NE KRYQEZIM TE RRUGEVE KU KA MUNDESI HAPJA E DYQNI APO PUNTORIE TE CAKTUAR.HAPSIRA TOTALE ESHTE 600M2(6 ARI)
Informata rreth publikuesit
Abdyl
Prizren
+38345919098
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »