SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne kompleksin ekskluziv 'Lakrishte' ne qender te Prishtines
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
134 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
196335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ekskluzive ne kompleksin "Lakrishte", ne ndertesen 21 kateshe, me e larta ne Kosove e cila gjendet ne lokacionin ish-Fazida, ne lagjen Lakrishte, ne Prishtine, qe po realizohet nga kompania "Arting".

Banesa ka siperfaqe prej 134.50 m2, eshte ne katin 12 dhe ka kete organizim:
1 sallon dhe kuzhine me hapesire te madhe
2 dhoma gjuma shume komode
1 banjo
1 toalet
1 depo
2 terasa

Ndertesa po realizohet me trendet me te fundit dhe me standardet me te larta te arkitektures dhe ndertimit modern duke ofruar shume perparesi ne krahasim me ndertimet tjera ne Kosove, Disa nga karakterisikat e kompleksit jane:
- Lokacioni premium, qe ndodhet ne zonen qender te Prishtines qe ofron nje qasje te lehte nga te gjitha anet e qytetit.
- Ndertesa me e larte ne Kosove P + 21 kate.
- Eksterieri i objektit po realizohet me sistem fasade te ventiluar qe ofron izolim termik dhe akustik shume te larte.
- Dritaret deri ne dysheme me tre xhama qe ofrojne termike dhe ndriçim shume te larte si dhe roletat automatike.
- 7 ashensore ne funksion te perhershem te nderteses.
- Koridore te gjera, hapesira te perbashketa, shkalle te brendshme dhe shkalle emergjente.
- Sistemi me modern i nxemjes dhe ftohjes.
- Materialet e interierit jane te cilesise me te larte ne treg.
- Garazha/parkingje nentokesore.
- Kompleksi do te kete edhe hapesira afariste, qender tregtare, markete, restorante, ambiente argetuese, ambiente per femije, spa qender dhe shume rekreacione tjera te vecanta.
- Do te ofrohet mirembajtje dhe siguri 24 oreshe.
- Ndertesa eshte ne realizim te punimeve finale dhe do te jete e gatshme per banim ne pjesen e pare te vitit 2019.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrin 044 848 848
Informata rreth publikuesit
Jetoni
Prishtinë
+38344848848
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »