SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 99m² për shitje në Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€76,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
99m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Tre Dhoma Gjumi • Dy Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Ahmet Haxhia, ndërtim i kompanisë Vëllezërit Asllani.

Është në katin e dytë (2) të banimit, orientimi Lindje. Hapësira prej 98.85 m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy banjo, një depo dhe terasë.

Lokacioni: goo.gl/maps/gS2qwrAjSh22 

Çmimi: 76,000€ (i negociueshëm)

Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa #lagjaspitalit #vellezeritasllani
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »