SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
196341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 me qira te "Qafa" ne kompleksin Millenium
Ndodhet ne pozite te favorshme ku ka afer qendren 5 min, si dhe sherbimet e tjera te nevojshme, kafet e vogla
Ndodhet ne katin e peste me ashensor, me kete renditje sallonin me kuzhine, nje dhome gjumi, ballkonin dhe depon
E mobiluar dhe e gatshme per banim, e favorshme nderkombtar ose familjar, nje qira avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »