SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist fantastik 1800m2 me qira ne qender!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
1800 m²
ID e produktit :
196346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet objekti afarist 1800m2 ne Qender
Ndodhet ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta e pershtatshme per banke, kompani sigurimesh,call center,teknologji informative etj.Objekti posedon 8 kate si dhe ka hollin prites ose per organizim eventesh, kati i pare eshte i ndare ne 1.5 njesi, ka bodrumin per shfrytezim te Kasafortave bankare, posedon siguri te larte me kamera gjithandej, ngrohje termike,klime, internet softwerik, dimrit ka edhe ngrohje nga qytetit per harxjime me te vogla, posedon hapsire te jashtme per parking te veturave si dhe hapsiren shtese anash objektit.
Cmimi sipas marreveshjes.
Informata:044 556 777---049 157 113---049 445 711
049 406 434
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »