SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Lagjen Emshir
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në katin e 9-të dhe ka një siperfaqe prej 85m2.Objekti banesor po ashtu posedon dy ashensorë.Banesa është e mobiluar në tërësi,dhe ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite me Kuzhinë dhe Tryezari
Dy Dhoma Gjumi
Koridori
Një Banjo
Dy Ballkona

Çmimi : 51.000 € (I Diskutueshëm).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »