SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lshoj super banesen me qera te kafet e vogla qender
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
196355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lshoj banesen me qera ne qender te kafet e vogla apo ma saktsisht te ip'ja ose italian petroli banesa ka 2 dhoma dhe kuzhin banesa i posedon tgjitha kushtet per banim posedon lavatriqe fringo tre tv plazma fringo i ri dhom fjetje pc etj domethon i ka tgjitha shporet frigorifer fshis rryme etj etj banesa gjendet ne katin e dyt gjithashtu posedon edhe lift ku banesa ka parking privat ose personal ku mundet ta shfrytzoj parkingun dot thot vje me qelcin per tu qasur ne parking privat qmimi 250 por esht i diskutushem per persona serioz banesen e lshoj vetem per qifte ose familjar qe kan vetem nja femi ose edhe per vajza qe jan te punsuara numri +38345258712

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sala
Prishtinë
38345258712
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »