SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne Tophane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Tophane, banesa eshte e mobiluar ne teresi, moderne, kati i 1-re, 65m2,

Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- balkon
- koridor
- garazh
Qmimi 250€

Per me shume informata muund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »