SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet lokali 200m2 me qera ne Qender,
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:30
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
196371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali 200m2 me qera ne Qender,
Lokali posedon dhe terac dhe eshte teresisht i renovuar .

çmimi:1500Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »