SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira në Ulpianë për afarizëm 60 m2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
196381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qera në Ulpianë afër shkollës Fillore Hasan Prishtina, me siperfaqe 60 m2 në katin përdhesë për lokal me leje ndërtimi ,me dokumentacion të plotë.
Lokacion shume frekuentues ,me parking dhe kushte tjera të domosdoshme.
Leja e marrë mundëson shfrytëzimin e hapësirës për një ose dy njësi afariste.

Çmimi : 750 € ( i negociueshem).

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »