SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
196384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 ne shitje te Bregu i Diellit te Posta e vogel.
Banesa ndodhet ne katin e II-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Ballkon
-Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat::045-587-487
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »