SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera, Mati 1 afer banesave te Standardit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
196386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1. Banesa lëshohet për banim për herë të parë dhe është e mobiluar.
2. Banesa disponon 60m2 (kuzhinë + dhomë e ndejës, 1 dhomë gjumi, 1 banjo).
3. Kontrata bëhet te noteri në kohëzgjatje minimale njëvjeçare.
4. Pagesa për muajin në vijim bëhet në fillim të muajit.
5. Pagesa bëhet përmes kontos bankare në formën standing order ose direkt debit.
6. Shpenzimet e rrymës, ujit dhe pastrimi për muajin paraprak paguhen në fundin e muajit nga qeramarrësi.
7. Qeraja mujore është 250 Euro (e panegociushme).
8. Banesa gjendet në objektin e Lin Projektit, Mati 1, afër banesave të Standard-it.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »