SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
137 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nje apartament me nje siperfaqje totale rreth 137 m2 i cili ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. Ne cmim eshte i perfshire dhe total mobilimi. Ka 2 dhoma gjumi,1 soxhorno ,2 tualete dhe 2 ballkone. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni . 0699203067
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »