SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JEPET ME QERA APARTAMENT NE DON BOSKO 2+1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
137 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera nje apartament 2+1 i cili ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. Eshte totalisht i mobiluar dhe ka 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone,1 soxhorno dhe 1 korridor. Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »