SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMBJENT PER ZYRA ME QERA TEK MYSLYM SHYRI
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
196405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet nje ambjent me qera i kili ndodhet ne katin e 2 te nje palalti ekzistues ne zonen e Myslym Shyrit. Ambjenti ka nje siperfaqe 75 m2 dhe ka total 3 ambjent te shfrytzueshme dhe nje ballkon me pamje nga rruga kryesore. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni . 0699203067
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »