SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SIRI KODRA
Çmimi :
€76,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament i cili ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me 2 ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 80 m2 dhe eshte i organuzar ne 1 dhome gjumi , 1 soxhorno e cila ka nje hapesire te bollshme, 1 tualet me ajrim natyral dhe 1 ballkon. Pozicioni i favorshem i apartamentit e ben lehtesisht te aksesueshem me rruget kryesore . Zona te ofron shume facilitete si shkolla,kopshte,spitale markete etj .Disponon nje dokumentacion te rregullt hipotekor . Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »