SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BULEVARDI I RI
Çmimi :
€76,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor,nje dhome gjumi,nje soxhorno,nje tualet i bollshem dhe nje ballkon. Siperfaqja e apartamentit eshte 77 m2 dhe ka nje orientim te mire Lindje cfare e ben apartamentin te jete i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites. Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe mobilimi. Pozicioni i favorshem e ben lehtesisht te aksesueshem me rrugen kryesore dhe Bulevardin e Ri dhe zona te ofron shume facilitete si shkolla ,markete,spitale etj . Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »