SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK RRUGA DIBRES
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera nje apartament 2+1 tek rruga Dibres. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor . Ka nje siperfaqje rreth 106 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre eshte e shtruar me parket,1 soxhorno,2 tualete dhe 2 ballkone. Ne cmim eshte i perfshire edhe 1 post parkimi. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »