SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
APARTAMENT ME QERA 2+1 NE ASTIR
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
132 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera nje apartament i cili ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Astirit. Ka nje siperfaqje 132m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 soxhorno,1 korridor,1 ballkon dhe 2 tualete. Ka nje orientim te mire Jug dhe eshte pjeserisht i mobiluar. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »