SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK LICEU ARTISTIK
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
113 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera nje apartament i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor te mireadministruar. Apartamenti ka nje siperfaqe 113 m2 dhe cmimi eshte 400 euro. Eshte i organizuar ne 1 soxhorno ku hapesira eshte e bollshme dhe per gatim por edhe per ndenje,2 dhoma gjumi ,1 ballkon te bollshem,2 tualete te cilat jane me aspirim dhe 1 korridor. Pozicioni mjaft i favorshem e ben lehtesisht te aksesushem me rrugen kryesore,dhe te ofron shume faciliteti si shkolla ,kopshte,markete etj. Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per ambjente zyrash. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »