SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK TREGU ELEKTRIK
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet nje apartament 1+1 me qera i cili ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor te mire administruar. Siperfaqja e apartamentit eshte 80 m2 dhe cmimi eshte 30000 Leke . Eshte totalisht i shtruar me parket dhe jepet bosh. Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno,2 ballkone dhe 1 tualet. Pozicionimi mjaft i mire e ben lehtesisht te aksesushem me rrugen kryesore dhe te ofron shume failitete si shkolle ,kopshte,spitale markete etj. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni .
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »