SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET APARTAMENT 2+1 NE KINOSTUDIO
Çmimi :
€86,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Viti i ndërtimit :
2017
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nje apartament i cili ndodhet ne nje kompleks te ri te sapo perfunduar. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te cilat jane te dyja te shtruara me parket,1 soxhorno ku hapesira gatimit eshte e vecuar nga ajo e ndenjes,2 tualete te cilat jane me ajrim natyral,1 ballkon i bollshem dhe nje korridor . Cilesia e ndertimit eshte mjaft e larte,apartamenti eshte me termoizolim ,sistem chiller,dhe jane bere rikontruksione shtese. Siperfaqja e apartamentit eshte 115 m2 dhe cmimi eshte 86000 Euro, apartamenti shitet i mobiluar. Ndodhet ne nje zone te qete dhe ka akses te menjehershem ne rrugen kryesore,ka shume facilitete si shkolla , kospesht, markete,spitale etj. Per cdo informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »