SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA BARRIKADAVE
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 2+1 i cili ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet prane gjimnazit Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te cilat jane te shtruara te dyja me parket,1 kuzhine\ambjent ndenje,2 tualete te cilat me jane me aspirim artificial,dhe nje verande te vogel . Ka nje orientim te mire i cili e ben qe te kete nje ndricim te mire ne pjesen me te madhe te dites. Siperfaqja e apartamentin eshte rreth 91 m2 dhe cmimi eshte 100000 euro. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe rafiniturat jane teper cilesore. Pallati eshte i mireadministruar duke filluar nga mirembajtja e mjediseve te perbashketa,siguria me kamera.Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Bani
Tirana, Albania
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »