SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Banesa në Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afër Shkolles së Mesme "Ali Sokoli",me një lokacion tepër të mirë dhe jo larg qendrës së kryeqytetit.Banesa është në katin e 2-të me një siperfaqe prej 60m2,e mobiluar në tërësi,po ashtu vlen të përmendët që objekti banesor posedon edhe ngrohjen qendrore nga (Termokosi). Banesa ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite
Kuzhine me Tryezari
Një Dhomë Gjumi
Koridori
Një Banjo
Dy Ballkona

Çmimi : 350 € (I Diskutueshëm) Plus Shpenzimet Komunale.
Vërejtje: Banesa ipet vetëm për një periudhë afatgjatë kohore,minimum kontratë 1 vjeçare !
Banesa është në dispozicion prej dates 15 Korrik 2018.

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »