SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira super banesa ne Lagjen Lakrishtë
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
196436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banes ne lagjen Lakrishte ne Prishtinë, gjindet tek banesat e Tregtisë e mobiluar shumë mirë. Gjendet ne katin 5

Banesa posedon:

- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 539 511
Viber: +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »